Wonder Web
leave
a request
menu
UA EN RU

Розробка логотипу

Створення логотипу - це втілення унікальної айдентики компанії у вигляді місткого лаконічного зображення або символу. Хороший логотип вкарбовується в пам'ять і викликає надійну асоціацію з бізнесом або ж товарами/послугами, які він представляє. Найкрутіші логотипи відрізняються стриманістю і мінімалізмом, але лише один погляд на такий символ дозволяє зрозуміти все про діяльність організації без зайвих слів. Замовити логотип, що повною мірою відбиває професійну специфіку, слід в студії WonderWeb.
Головні завдання логотипу
Логотип на замовлення повинен виконувати наступні завдання - запам'ятовуватись, викликати такі емоцій, як захоплення і довіру до компанії, відображати її діяльність. З цих причин, дизайн логотипу слід довіряти виключно професіоналам.
Підготовчий етап
Підготовка є формуванням брифа на розробку логотипу. Для цього досліджується сфера бізнесу, в якій задіяний замовник. Паралельно виділяються особливості компанії і її ЦА. Також ми прислуховуємося до побажань клієнта.
Розробка концепції
Формулювання технічного завдання має на увазі вивчення позиціонування компанії. На основі підготовки підбирається загальна стилістика і колірна гамма майбутнього логотипу. Приймаються рішення на тему використання назви компанії в дизайні логотипу. Принципами, що утворюють, в ході цього етапу є лаконічність і мінімалізм.
Затвердження і доопрацювання
Клієнт відбирає один із запропонованих варіантів логотипу і затверджує його. За запитом проводиться зміна або доопрацювання окремих деталей логотипу.
Кінцевий етап
Коли логотип остаточно затверджений, починається етап продумування того, де саме він буде розміщений. На цій основі символ/картинка зазнає адаптацію під конкретні носії. Замовник отримує початкові матеріали для подальшого використання.
01
02
03
04
Important
Розробка логотипу і фірмового стилю є складним багатоетапним процесом. Тому заздалегідь укладається договір про надання послуг. Також уточнюється вартість.
Do you have a project?

let's discuss it, think it over and do it!

logo development
branding
you are interested
your benefits

your benefits
Замовити розробку логотипу у веб-студії WonderWeb

Замовити логотип, який влаштує вас в усіх відношеннях в Одесі, слід у веб-студії WonderWeb. Агентство виконує роботу будь-якої складності. Вартість послуг гарантовано завжди буде вигідною. Завдяки постійному підвищенню професіоналізму співробітники студії регулярно розширюють арсенал дизайнерських прийомів. Зайшовши на будь-який сайт, над яким велася робота фахівцями WonderWeb, ви можете переконатися в цьому самостійно. За роки наполегливої роботи в портфоліо студії накопичилось багато гарних кейсів.

Leave your details and get free consultation with professionals!
cases
EXAMPLES OF THE PROJECTS REALIZED BY US

Development of a corporate website for

Baustein

Corporate website promotion for

RSK

Development of a corporate website for

ASK Comfort

Development of an online store for

CarPower

Development of a corporate website for

СК Буд

Development of a corporate website for

BRK Group LTD

Landing page development for

Irens
and leave cool
Reviews
The company “DDS”

Выражаем благодарность команде WonderWeb за разработку сайта со всем необходимым функционалом. Также нам сделали каталог компании, учли абсолютно все пожелания по стилю и цвету. SEO-продвижение и SMM в течение этого года позволило нам расширить свое присутствие на украинском рынке и улучшить видимость сайта.

The company “BAUSTEIN”

Специалисты WonderWeb разработали очень интересный сайт, который полностью отразил специфику нашей ниши. Помимо сайта решили обратиться за разработкой каталога с продукцией, очень довольны работой отдела дизайнеров. Благодарим за плодотворное сотрудничество и прекрасный результат!

The company “SK GROUP”

Благодарим WonderWeb за разработку сайта. Очень порадовала детальная подготовка, этапы согласования, где максимально учитывались наши интересы. Наших пожеланий было не мало, но сотрудники ко всему прислушивались. Спасибо за Ваш профессионализм!

The company “RSK”

Обратились в студию WonderWeb для ведения таргетированной и контекстной рекламы. Возникающие в ходе сотрудничества недоговоренности решались очень оперативно и грамотно. Мы всегда получали рекомендации, предложения и креативные решения по улучшению ведения рекламы. Агентство зарекомендовало себя как надежный партнер, с которым мы планируем сотрудничать дальше!

The company “BRK GROUP LTD”

Команда WonderWeb выполнила для нашей компании разработку сайта - предложила современный функционал и стильный дизайн. Все работы выполнялись с учетом наших пожеланий и замечаний. В итоге мы получили сайт, который полностью соответствует поставленным задачам. Специалисты дизайна и разработки сделали наш ресурс удобным для посетителей, при этом ярким и функциональным. Мы рекомендуем WonderWeb нашим партнерам, как качественного подрядчика!

The company “ASK KOMFORT”

Очень рады, что для разработки нашего сайта был использован системный подход - все процессы регулировались рroject-менеджером, специалисты учли все пожелания. Настройка, ведение таргетированной и контекстной рекламы выполнены с учетом наших пожеланий. В результате нас полностью устроил бюджет и результат. Мы довольны итогами нашего сотрудничества!

stop ordering just sites
Let's discover the possibilities of your business

Cool projects start by filling out this form: