Wonder Web
leave
a request
menu
UA EN RU

Фірмовий стиль

Для того, щоб у бренду з'явилася власна особа, яка виділить його серед інших компаній, слід розробити фірмовий стиль. Фірмовий стиль компанії є сукупністю графічних, шрифтових і колірних складових, що формують образ. Це не просто розробка картинок, а збереження філософії, відображення бренду. Враховуючи значущість цього, слід замовити розробку фірмового стилю у веб-студії WonderWeb.
Для чого потрібний фірмовий стиль компаніям і брендам
Що входить у фірмовий стиль і чому компанії так активно вкладаються в його створення. В першу чергу, індивідуальність. Вдало підібрана стилістика бренду - це актив, що має велику цінність. Стиль транслює сенси і значущість бренду. Фирменность має бути адаптивною, щоб споживачі навіть при невеликому редизайні все одно змогли ідентифікувати продукт конкретної компанії.
Аналіз ринку і конкурентів
Вивчення тих візуальних стратегій, які використовують конкуренти - це база для формування власного стилю. Слід пам'ятати, що навіть частковий збіг з кольорами або ж айдентикой конкуруючої фірми розмиє індивідуальність компанії. З цієї причини і потрібний усебічний аналіз ринку.
Створення фірмового стилю бренду
Рішення замовити фірмовий стиль компанії припускає виділення цінностей і концепцій, властивих бренду. Це і стане фундаментом для індивідуальних стилістичних рішень.
Розробка назви, логотипу і графічного середовища бренду
Першим пунктом в роботі над айдентикой стає створення логотипу. Саме від нього і відштовхуватимуться як колірна палітра, так і корпоративні шрифти. На цій базі і виникне загальне графічне середовище бренду, готове до використання.
Розвиток фірмового стилю
На корпоративну індивідуальність завжди треба дивитися в розрізі того, як вона виглядатиме на носіях. Від друкарської реклами до оформлення сайту і документів - усе це формує той образ бренду, який ви хочете бачити.
01
02
03
04
Important
Основні правила і принципи, по яких існуватиме фірмовий стиль, будуть викладені у брендбуці. Це керівництво дозволить зберегти вибрані особливості для сприйняття у будь-якому вигляді.
Do you have a project?

let's discuss it, think it over and do it!

logo development
branding
you are interested
Вартість розробки фірмового стилю бренду
Вона формується на основі об'єму праці, кількості можливих концептів, потреби в проведенні зйомок(предметних, іміджевих) і інших особливостей. Важливо пам'ятати, що замовлення повного пакету послуг з розробки дозволить істотно заощадити.
your benefits

your benefits
Замовити розробку фірмового стилю у веб-студії Wonder Web

Робота над корпоративною айдентикой припускає високий професіоналізм. Співпрацювати слід з фахівцями, які точно знають свою справу і готові детально аналізувати ринок. Саме тому треба замовити дизайн фірмового стилю у веб-студії WonderWeb. Фахівці агентства постійно шукають способи підвищити власну кваліфікацію. З цієї причини усі кейси від веб-студії виглядають свіжо і оригінально. Окремою перевагою співпраці є робота над проектами абсолютно будь-якого рівня складності. Крім того, веб-студія WonderWeb вже давно і щільно співпрацює із замовниками не лише з Одеси, але і з інших міст і країн.

Leave your details and get free consultation with professionals!
cases
EXAMPLES OF THE PROJECTS REALIZED BY US

Development of a corporate website for

Baustein

Corporate website promotion for

RSK

Development of a corporate website for

ASK Comfort

Development of an online store for

CarPower

Development of a corporate website for

СК Буд

Development of a corporate website for

BRK Group LTD

Landing page development for

Irens
and leave cool
Reviews
The company “DDS”

Выражаем благодарность команде WonderWeb за разработку сайта со всем необходимым функционалом. Также нам сделали каталог компании, учли абсолютно все пожелания по стилю и цвету. SEO-продвижение и SMM в течение этого года позволило нам расширить свое присутствие на украинском рынке и улучшить видимость сайта.

The company “BAUSTEIN”

Специалисты WonderWeb разработали очень интересный сайт, который полностью отразил специфику нашей ниши. Помимо сайта решили обратиться за разработкой каталога с продукцией, очень довольны работой отдела дизайнеров. Благодарим за плодотворное сотрудничество и прекрасный результат!

The company “SK GROUP”

Благодарим WonderWeb за разработку сайта. Очень порадовала детальная подготовка, этапы согласования, где максимально учитывались наши интересы. Наших пожеланий было не мало, но сотрудники ко всему прислушивались. Спасибо за Ваш профессионализм!

The company “RSK”

Обратились в студию WonderWeb для ведения таргетированной и контекстной рекламы. Возникающие в ходе сотрудничества недоговоренности решались очень оперативно и грамотно. Мы всегда получали рекомендации, предложения и креативные решения по улучшению ведения рекламы. Агентство зарекомендовало себя как надежный партнер, с которым мы планируем сотрудничать дальше!

The company “BRK GROUP LTD”

Команда WonderWeb выполнила для нашей компании разработку сайта - предложила современный функционал и стильный дизайн. Все работы выполнялись с учетом наших пожеланий и замечаний. В итоге мы получили сайт, который полностью соответствует поставленным задачам. Специалисты дизайна и разработки сделали наш ресурс удобным для посетителей, при этом ярким и функциональным. Мы рекомендуем WonderWeb нашим партнерам, как качественного подрядчика!

The company “ASK KOMFORT”

Очень рады, что для разработки нашего сайта был использован системный подход - все процессы регулировались рroject-менеджером, специалисты учли все пожелания. Настройка, ведение таргетированной и контекстной рекламы выполнены с учетом наших пожеланий. В результате нас полностью устроил бюджет и результат. Мы довольны итогами нашего сотрудничества!

stop ordering just sites
Let's discover the possibilities of your business

Cool projects start by filling out this form: