Wonder Web
leave
a request
menu
UA EN RU

Дизайн корпоративного сайту

Вже протягом 2-3 секунд перегляду сайту, у клієнта складається перше враження про компанію. Як довго клієнт затримається на сайті на 50% визначає дизайн. Цікаве оформлення приваблює відвідувача і робить регулярним користувачем ресурсу. Тому важливо показати сучасний дизайн, який підвищить рейтинг сайту в пошукових системах. Головне завдання нашого агентства – створити унікальний інтерфейс, який водночас дуже зрозумілий користувачеві. Використання шаблонного варіанту знижує рейтинг, тому ми надаємо тільки індивідуальні варіанти красивого дизайну сайту.

Дизайн від професіоналів
Етапи створення веб-дизайну сайту
Створення адаптивного дизайну сайту вимагає особливого підходу, тому ми плануємо кожну деталь. Наше завдання - створити ексклюзивний варіант для кожного клієнта.
Підготовка
На цьому етапі Підготовка заповнюємо з клієнтом бриф на дизайн сайту, уточнюємо усі деталі і побажання. Далі проводимо аналіз ринку, вивчаємо сайти конкурентів.
Обговорення з фахівцем
Намагаємося зрозуміти побажання клієнта, пропрацювати структуру сайту, юзабіліті, колірну гамму. В процесі обговорення беруть участь дизайнери, менеджери і інші фахівці, що ведуть проект.
Створення макету
Надаємо клієнтові максимально зручну навігацію. Розробляючи дизайн для сайту передусім намагаємося викликати у користувача довіру простотою структури. На цьому етапі намічаємо розташування основних елементів ресурсу
Затвердження проекту
Клієнт дивиться на скільки дизайн сайту відповідає поставленим завданням. Якщо знадобиться, наші фахівці внесуть правки. Якісний і ексклюзивний дизайн відразу підвищує рівень довіри клієнта. Ваші клієнти зайшовши на сайт відразу зрозуміють про що він, де можна оформити замовлення або отримати необхідну інформацію.
01
02
03
04
Important
Якісно розроблений дизайн не коштуватиме дешево. Важливо розуміти, що економія на цьому етапі призводить до втрати клієнтів, а також низького рейтингу в пошукових системах. Найбільш вигідний варіант - замовити індивідуальний дизайн сайту. Правильне оформлення дасть необхідний потік клієнтів, що надалі окупить усі витрати.
Do you have a project?

let's discuss it, think it over and do it!

logo development
branding
you are interested
your benefits
Переваги роботи з нами

Великий штат висококваліфікованих співробітників

Над кожним проектом працює декілька фахівців.

Тільки успішні проекти

За нашими плечима безліч успішно реалізованих проектів, які представлені в портфоліо компанії.

Великий досвід

вже більше 7-ми років працюємо в цій сфері.

Лояльні ціни

Ціна виправдовує кінцевий результат.

Гарантія результату

Розробка дизайну з нашими фахівцями, це запорука великого потоку клієнтів.

Індивідуальний підхід

Створюємо унікальний сайт з урахуванням потреб бізнесу клієнта.

your benefits
Чому варто замовити дизайн сайту у WonderWeb

Якщо ви не знаєте, як створити дизайн сайту, радимо звернутися по допомогу до професіоналів нашого агентства. Одна з переваг WonderWeb - створення проектів будь-якої складності. Регулярне підвищення кваліфікації співробітників дозволяє надавати клієнтові унікальні і цікаві варіанти дизайну. У нас є готові кейси не лише проектів з Одеси, а також інших міст і країн. Для замовлення дизайну сайту і безкоштовної консультації з нашим менеджером - дзвоніть. Ми готові відповісти на всі питання!

Leave your details and get free consultation with professionals!
cases
EXAMPLES OF THE PROJECTS REALIZED BY US

Development of a corporate website for

Baustein

Corporate website promotion for

RSK

Development of a corporate website for

ASK Comfort

Development of an online store for

CarPower

Development of a corporate website for

СК Буд

Development of a corporate website for

BRK Group LTD

Landing page development for

Irens
and leave cool
Reviews
The company “DDS”

Выражаем благодарность команде WonderWeb за разработку сайта со всем необходимым функционалом. Также нам сделали каталог компании, учли абсолютно все пожелания по стилю и цвету. SEO-продвижение и SMM в течение этого года позволило нам расширить свое присутствие на украинском рынке и улучшить видимость сайта.

The company “BAUSTEIN”

Специалисты WonderWeb разработали очень интересный сайт, который полностью отразил специфику нашей ниши. Помимо сайта решили обратиться за разработкой каталога с продукцией, очень довольны работой отдела дизайнеров. Благодарим за плодотворное сотрудничество и прекрасный результат!

The company “SK GROUP”

Благодарим WonderWeb за разработку сайта. Очень порадовала детальная подготовка, этапы согласования, где максимально учитывались наши интересы. Наших пожеланий было не мало, но сотрудники ко всему прислушивались. Спасибо за Ваш профессионализм!

The company “RSK”

Обратились в студию WonderWeb для ведения таргетированной и контекстной рекламы. Возникающие в ходе сотрудничества недоговоренности решались очень оперативно и грамотно. Мы всегда получали рекомендации, предложения и креативные решения по улучшению ведения рекламы. Агентство зарекомендовало себя как надежный партнер, с которым мы планируем сотрудничать дальше!

The company “BRK GROUP LTD”

Команда WonderWeb выполнила для нашей компании разработку сайта - предложила современный функционал и стильный дизайн. Все работы выполнялись с учетом наших пожеланий и замечаний. В итоге мы получили сайт, который полностью соответствует поставленным задачам. Специалисты дизайна и разработки сделали наш ресурс удобным для посетителей, при этом ярким и функциональным. Мы рекомендуем WonderWeb нашим партнерам, как качественного подрядчика!

The company “ASK KOMFORT”

Очень рады, что для разработки нашего сайта был использован системный подход - все процессы регулировались рroject-менеджером, специалисты учли все пожелания. Настройка, ведение таргетированной и контекстной рекламы выполнены с учетом наших пожеланий. В результате нас полностью устроил бюджет и результат. Мы довольны итогами нашего сотрудничества!

stop ordering just sites
Let's discover the possibilities of your business

Cool projects start by filling out this form: