Wonder Web
leave
a request
menu
UA EN RU
blog / Marketing

Важливість унікального контенту для просування сайту

Унікальний контент - важливість | WonderWebІнтернет простір сьогодні перенасичений інформацією, старою та новою, унікальним контентом та плагіатом. Для того, щоб Ваш сайт не загубився в цьому безкрайньому віртуальному світі, важливо подавати інформацію якісно, ​​цікаво, свіжо. Висока якість контенту не тільки покаже рівень Вашої компанії, ступінь залучення до своєї справи, а й сприятливо позначиться на просуванні.
Контент – це все наповнення сайту, а саме: текст, зображення, відео та аудіоматеріали. Переоцінити його важливість та вплив на SEO просування неможливо – це база та основа основ будь-якого бізнесу в інтернеті. Залишається головне питання – де взяти унікальний контент для сайту? Поговоримо про це.

Що таке унікальний контент і для чого потрібний

Спершу розберемося, що таке унікальний контент. Це інформація будь-якого виду, яка неВажливість унікальності контенту| WonderWeb трапляється більше ніде в інтернеті. За скопійовані чужі тексти та картинки пошукові системи відкинуть сайт у низ рядка видачі, адже така інформація не несе жодної користі. І навпаки, унікальний контент Google більш охоче просуває в топ. Унікальний контент – це основний інструмент для оптимізації та просування Вашого ресурсу.

Яким контентом наповнювати сайт?

Зазвичай основний контент – це текстове наповнення сайту. Необов’язково винаходити велосипед та видавати щось абсолютно нове. Можна розширити існуючу тему, доповнити її своїм досвідом чи професійною думкою — ось хороший приклад, як створити унікальний контент. Те, як подається інформація, стиль і стиль, теж може зробити її унікальною, більш зрозумілою і доступною для аудиторії.Контент - де брати унікальний | WonderWeb

Крім користі інформації для потенційного клієнта, для SEO просування важлива наявність у тексті ключових слів. За ними пошукові системи розуміють, до якої теми належить текст і як її ранжувати. Тому яка б була цікава стаття, без ключових слів вона просто не знайде свого читача. Для пошуку відповідних ключів потрібно провести аналіз пошукових запитів на тему, якими словами і в яких формах люди зазвичай вбивають пошук.

Аналіз вашої аудиторії може дуже допомогти для вибору теми, формату та стилю написання контенту. Чи це буде технічний вузькоспеціальний текст чи легкий захоплюючий матеріал — залежить від спрямованості компанії та виду товару чи послуги. Але завжди слід розуміти, хто і для якої мети читатиме Ваш сайт.

Де взяти унікальний контент?

  1. Якщо виникають труднощі з тим, як написати унікальний контент самостійно, можна звернутися до рерайтерів та копірайтерів. Рерайт це переписування тобто вже існуючого матеріалу, копірайт – створення нової статті на задану тему. Унікальність вимірюється відсотковим співвідношенням оригінального тексту із запозиченим. Перевірити сайт на унікальний контент можна на спеціалізованих ресурсах, наприклад, text.ru, content-watch.ru. Також ви можете використовувати популярні та класні розширення languagetool.org та grammarly.comРозширення для коригуввання тексту| WonderWeb
  2. Ще один гарний варіант, де брати унікальний контент для сайту — переклад інформації з іноземних сайтів. Як правило, найактуальніші теми з’являються спочатку там. Навіть без знання мови виконати переклад легко за допомогою онлайн перекладача. Після цього на основі машинного тексту можна буде створити унікальну статтю, якщо мати досить розвинену навичку написання.
  3. Існують сайти з унікальним контентом. Це біржі готових статей на різні теми. З ними можна ознайомитися одразу та купити підходящі. Але це не завжди допомагає вирішити завдання, оскільки текст не може цілком відповідати конкретним вимогам.
  4. Можна звернутися в агентство, профільний напрям якого — просування сайту контентом. Окрім написання необхідних статей, в агенції можна додатково замовити SEO оптимізацію, розміщення, адміністрування, рекламу та інші послуги, які допомагають просуванню Вашого сайту.

Де знайти фото та відео для сайту?

Важливо не лише публікувати унікальний текстовий контент, а й унікальний візуальний контент. Ми розповімо вам, де брати ілюстрації та як їх використати, не порушуючи закон. Перед завантаженням будь-якого контенту на сайт рекомендуємо спочатку ознайомитись з інформацією про ліцензування. Важливо звернути увагу на вид ліцензування. Якщо зображення має ліцензію Creative Commons – ви можете його спокійно завантажувати та публікувати на своєму ресурсі.

Які креативні стоки найкраще використовувати?

Якщо у вас немає своїх відео та фото, завжди можна звернутися до стоків. Зі списку найкращих варто назвати:

Стоки для работы с фото и видео | WonderWeb

  • 365Psd – тут ви можете завантажити патерни, ілюстрацію, графіку;
  • Unsplash – зручний безкоштовний фотосток;
  • Free Stock Footage – відео стік, де можна придбати платний та безкоштовний контент;
  • Rawpixel – доступний платний та безкоштовний контент. Можна підібрати безліч фото, png елементів.

Лучшие стоки с фото и видео | WonderWeb

Вартість контенту

Фінансові витрати на створення унікального контенту відрізнятимуться залежно від теми, специфіки, термінів виконання, обсягів тощо. Якщо звернутися на біржу, то можна побачити, що ціни на рерайт стартують від 40 грн за 1000 символів. Скориставшись такою послугою, Ви отримаєте унікальний переказ обраної Вами статті, що підходить за темою. Іноді це оптимальне розв’язання задачі. Але варто врахувати, що довіряючи роботу сторонньому фрілансеру, шанс отримати контент, який потрапить точно в ціль, не дуже високий. Вся справа в тому, що для розуміння самої суті та інтенту потрібно глибше зануритися в специфіку компанії, в аналітику потенційних відвідувачів сайту, їх потреб та інтересів. Таку роботу виконують професійні копірайтери, які працюють в агентствах з просування та ціни на їх послуги лише трохи дорожче.

Створюючи самостійно або замовляючи унікальний контент для сайтів, Ви не тільки збільшите частоту видачі в пошуку та залучите на свій сайт зацікавлених відвідувачів, але й підвищите статус своєї компанії та відданість авдиторії.

Author Innocentiy Luzhnov

Creative content manager, “WonderWeb”

like?
Do you have a project?

let's discuss it, think it over and do it!