Wonder Web
leave
a request
menu
UA EN RU
Маркетинг в соціальних мережах

Реклама в Instagram

Бізнес-сторінки соціальної мережі інстаграм можуть служити відмінним інструментом для просування бренду. За оцінками західних СММ-менеджерів у 2018-2019 роках реклама в інстаграмі стала кращим способом по візуальному поданні товарів і послуг в інтернеті.

SMM менеджери веб-студії Wonder Web повністю згодні з цією думкою – і пропонують вашому бізнесу перевірені стратегії таргетованої реклами в інстаграм. З її допомогою ви зможете захопити нові цільові аудиторії, і гарантовано отримати нових зацікавлених клієнтів.

Що підходить для реклами в Instagram?

Є кілька головних напрямків, для яких реклама в інстаграм підходить найкраще.

Просування сайту або окремої landing page

За допомогою налаштування реклами в інстаграм можна просунути будь-який вид ресурсу. Будь то корпоративний сайт або інтернет-магазин, ведення бізнес-аккаунту в цій мережі підвищить впізнаваність вашого бренду і допоможе вивести його на новий рівень.

Просування мобільного додатка

Це один з найбільш популярних методів просування для мобільних додатків. З вашим додатком познайомляться мільйони користувачів, а візуальний формат постів дозволить якнайкраще донести його переваги та особливості функціоналу.

Просування заходів

Якщо ви займаєте івент сегмент, замовити рекламу в інстаграм – вірних хід для поліпшення розкрутки семінарів, майстер-класів та інших подібних бізнес-заходів.

Таргетована реклама в Інстаграм

Продуманий таргетинг в інстаграм допоможе вам легко залучити нові частини цільової аудиторії, наприклад, з інших регіонів, і навіть відкрити нові ринки для вашого продукту.

Головною перевагою таргетингу є те, що ваші пости та меседжі побачать саме ті користувачі, які ними зацікавляться. До того ж ціна на рекламу в інстаграм відносно невелика, що дуже зручно для стартапів і підприємців-початківців.

Просування вашого бізнесу в Instagram

Правильно налаштована платна реклама в інстаграм може дати відчутний поштовх в просуванні вашого бренду і збільшення рівня прямих продажів.

Фахівці Wonder Web допоможуть вам вибрати кращий формат для залучення лидів і розроблять найбільш ефективну стратегію просування.

Налаштування ретаргетінга в Інстаграм

Налаштування ретаргетінгу в інстаграм дозволяє наздогнати відвідувача або клієнта, який вже знайомий з вашим продуктом, але чомусь його не купив. До того ж тонкий ретаргетінг дозволяє знизити витрати на інші види реклами. Це відбувається за рахунок тривалого утримання користувачів, які не вчинили покупку, у вашій воронці продажів.

Переваги настройки рекламної кампанії в Instagram в веб-студії Wonder Web

Якщо ви хочете знати – скільки коштує реклама в інстаграм, перш за все, вам потрібно зрозуміти обсяг аудиторії, з якою ви будете працювати та визначитися з форматом оголошень.

Ви можете замовити професійну настройку рекламної кампанії в Instagram, звернувшись до менеджерів студії Wonder Web. Наші фахівці розрахують необхідний бюджет і запропонують формат оголошень, який якнайкраще відповідатиме вимогам вашої бізнес-сфери.