Wonder Web
leave
a request
menu
UA EN RU
просування бренду в Instagram

Брендинг Instagram

При постійному розвитку соціальних мереж, Instagram і раніше залишається зручним і надійним методом донесення інформації різним цільовим аудиторіям користувачів.

Успішне просування бренду в інстаграм і ціна на нього задовольняють більшість видів бізнесу. Однак довгострокова стратегія просування має безліч нюансів, і якщо ви серйозно взялися за розвиток вашого бренду або бізнесу в Instagram, вам допоможе веб-студія WonderWeb. Аналіз напрямку, виявлення завдань і потреб допоможуть вам швидко завоювати лояльність користувачів і стати успішним бізнесом в соціальних мережах.

Створення і просування бренду в Instagram

Серед акаунтів в інстаграм виділяють особисті і бизне-профілі, причому другі дозволяють більш ефективно використовувати всі інструменти маркетингу і залучати нові сегменти цільової аудиторії.

Для кого підійде?

Просування в цій соцмережі можна використовувати як для великих компаній, так і для розвитку особистого бренду. Від цього залежить і формат реклами, і розмір бюджету, і соціодемографічна спрямованість постів.

Наприклад, для комерційного проєкту важливий найбільш потужний і повне охоплення частини ринку і регулярне нагадування про себе. Для просування особистого бренду або старт-апу більш підійде варіант з оригінальним дизайном і подачею постів при невеликому охопленні та акцентування на привабливому УТП.

Це дозволить звузити фокус і швидко отримати перших клієнтів при мінімальному бюджеті.

Переваги

Класичні плюси Інстаграм полягають в гіперактивності аудиторії, яка реагує на новий контент більш повно, ніж в інших соцмережах

Збільшення впізнаваності вашого бренду

При наявності постійної реклами, впізнаваність корпорації або особистого бренду в Інстаграм стрімко зростає. Якщо скласти професійну кампанію, за один тільки місяць ви зможете охопити десятки тисяч відвідувачів. А якщо у вас є дійсно гарне УТП, в наступному місяці їх кількість перевалить за сотню тисяч.

Підвищення відвідуваності сайту

Інстаграм допускає зовнішні посилання і тому дуже зручний для залучення додаткового трафіку. Більшість користувачів, які бачать хороший пост, хочуть отримати додаткову інформацію і, за статистикою, переходять на доданий ресурс у 80% випадків.

Зростання залученості цільової аудиторії в ваш продукт

Це головний плюс Інстаграм. Через те, що мережа переважно працює з орієнтацією на візуальний контент, користувачі сприймають вашу графічну або відео інформацію швидко і найбільш повно. Реклама продукту тут – незалежно від того, товар це чи послуга – дуже потужно залучає їх в асоціативний ряд.

Запуск реклами можуть підготувати фахівці WonderWeb так, що відвідувачі аккаунту вас відразу ж запам’ятають, додадуть до вибраного, перейдуть по посиланнях і, зрештою, скористаються вашим торговою пропозицією.

Замовити просування бренду в Instagram

Ви можете замовити брендинг в інстаграмі прямо зараз і отримати грамотно складену стратегію просування, яка допоможе охопити якомога більшу кількість вашої цільової аудиторії та вибудувати правильні комунікації бренду зі споживачем.