Wonder Web
leave
a request
menu
UA EN RU
замовити професійне настройку рекламної кампанії в Facebook

Реклама в Facebook

Соціальні мережі продовжують своє нездоланний хід по планеті та охоплюють все більше і більше країн та людей. За останні п’ять років реклама на фейсбук стала одним з головних способів просування товарів і послуг практично у всіх сферах бізнесу.

SMM менеджери та маркетологи веб-студії WonderWeb пропонують вам скористатися їх широким досвідом з налаштування таргетингу в фейсбуці. Вони грамотно використовують бюджет і розроблять успішну стратегію для розвитку вашого бізнесу і захоплення нових цільових аудиторій за допомогою реклами в фейсбуці.

Формати реклами в Фейсбуці

У фейсбуці навіть починаючий підприємець або стартаппер може швидко вивести свій проєкт на новий рівень так, як працює реклама в фейсбуці дуже ефективно. У цій мережі існує три основні формати просування.

Таргетована реклама на Facebook

Цей формат буде показуватися зацікавленим користувачам на основі їх переваг. Наприклад, ви можете вибрати такі параметри, як стать, вік, місце розташування або інтереси.

Таргетована реклама facebook – найкращий спосіб звернути на себе увагу в цій соціальній мережі.

Розміщення реклами в спільнотах і на інших сторінках

В цьому випадку це розміщення тематичних оголошень, які захоплюють цілу аудиторію. Перевагою є те, що їх побачать всі члени обраних груп або спільнот фейсбук. До того ж вартість такої реклами в facebook відносно невелика.

Просування в Інстаграм

Використовуючи фейсбук, можна впровадити кампанію і для мережі Інстаграм. Фахівці WonderWeb допоможуть вам підібрати інстаграм-аудиторію, налаштувати піксель та відстежити конверсію пропозицій в цій мережі.

Налагодження та запуск реклами в Facebook

Запуск рекламної кампанії на фейсбук складається з декількох етапів, кожен з яких по-своєму важливий.

Цілі реклами

Залежно від ваших бізнес-задач, визначаються і цілі, і то, скільки коштує реклама в фейсбуці. З метою може стояти як підвищення впізнаваності бренду, так і поліпшення роботи з поточної аудиторії або просто прямі продажі з УТП.

Аналіз і підбір цільової аудиторії

Після визначення цілей, йде опрацювання та аналіз сторінок людей, які стануть вашими потенційними клієнтами. Виходячи зі сфери вашого бізнесу, наші маркетологи підкажуть вам краще напрямки для охоплення відповідної аудиторії.

Вибір місця показу реклами

Далі потрібно вибрати кращі місця для показу вашої реклами. Пропозиції можуть показуватися в самій стрічці фейсбук, стрічці інстаграм, а також в маркетплейсі, історіях, надходження нових повідомлень месенджера або вкладках «Цікаве».

Налаштування рекламного бюджету

Це найважливіший етап, який вимагає дотримання балансу між витратами і ефективністю. Залежно від поставлених цілей, ми складемо оптимальний план витрачання коштів у рекламній кампанії, який забезпечить вам найбільше можливу кількість лидів з Фейсбук.

Переваги роботи з ведення реклами в Facebook в WonderWeb

Ви можете замовити професійну настройку рекламної кампанії в Facebook, звернувшись до менеджерів студії WonderWeb. Наші фахівці розрахують необхідний бюджет і запропонують формат, який якнайкраще відповідатиме вимогам вашої бізнес-сфери.