Wonder Web
leave
a request
menu
UA EN RU
Ваш сайт в надійних руках

Технічна підтримка сайту

Кваліфікована допомога технічних фахівців веб студії WonderWeb допоможе підтримувати сайт після розміщення на сервері, а також запобігати проблемам, пов’язані з функціонуванням ресурсу.

Технічна підтримка сайту – забезпечення стабільної та ефективної роботи ресурсу, включаючи захист від вірусів і зломів. З урахуванням постійного розвитку технологій, регулярно з’являються нові функціональні можливості і технічні рішення, які слід своєчасно впроваджувати в структуру сайту для підвищення його ефективності – ця робота теж знаходиться в компетенції майстрів, які здійснюють технічну підтримку сайту після його розробки.

Що входить в техпідтримку сайту

Технічне обслуговування сайту включає комплекс профілактичних та оптимізаційних робіт, які спрямовані на підтримку всіх параметрів ресурсу на належному рівні. Професійне комплексне обслуговування сайту гарантує його безперебійну роботу. Крім того, ресурс буде захищений від можливих збоїв, що дозволяє своєчасно впроваджувати найпрогресивніші технології в його структуру.

Адміністрування

Адміністрування ресурсу – комплекс робіт з розробки та впровадження на сайт технологій, що дозволяють досягати поставлених в бізнесі цілей. Створення сайту, вимагає його підтримки. Для цієї роботи закріплюється досвідчений фахівець, який працює в тісному контакті з аналітиками, маркетологами, системними фахівцями для забезпечення максимальної ефективності підконтрольного ресурсу.

Створення резервної копії

Послуги з технічної підтримки сайту включають створення резервної копії сайту та відновлення всієї інформації в разі будь-яких збоїв. Фахівці веб-студії WonderWeb забезпечують збереження даних, а також миттєво вирішують всі технічні питання. У разі виникнення непередбачених ситуацій можна відкотити оновлення, відновити резервну копію сайту.

Комунікація з хостинг провайдером

Техпідтримка сайту співпрацює з хостинг провайдером власника ресурсу для забезпечення його безперебійної роботи при будь-яких обставинах.

Захист від вірусів і атак

Надаючи послуги з підтримки сайту, веб-студія також вживає всіх необхідних заходів для захисту майданчика від вірусів і можливих атак. Команда фахівців використовує для цього найкращі галузеві технічні рішення.

Додавання нових сторінок

Динамічний розвиток бізнесу вимагає постійного оновлення та актуалізації інформації на сайті для його високої ефективності і стабільної працездатності. Кваліфіковані співробітники компанії здійснюють підтримку і наповнення сайту в найкоротші терміни без затримок і збоїв.

Регулярний моніторинг сайту

Інтернет – постійно змінюється середовище, що вимагає моніторингу, які дозволяє своєчасно відреагувати не ті чи інші зміни і порушення роботи ресурсу.

Вартість технічного адміністрування сайту

Ціна технічної допомоги та обслуговування залежить від розміру сайту, cms, обсягу робіт та конкурентності ніші. У будь-якому випадку клієнти веб-студії WonderWeb отримують бездоганне обслуговування співробітниками, які мають практичний досвід вирішення самих нестандартних завдань.

Замовити технічну підтримку сайту в веб-студії WonderWeb

Клієнти мають можливість замовити комплексний супровід сайту, не відходячи свого комп’ютера. Відразу після уточнення всіх робочих питань за клієнтом закріплюється керуючий менеджер і команда, яка стає відповідальною за ефективну роботу ресурсу.