Wonder Web
leave
a request
menu
UA EN RU
найбільш просунуті концепції дизайну і його просування в мережі

Інтернет-магазин

На початку 21 століття онлайн-торгівля стрімко розвивається і захоплює нові ринки та сфери бізнесу. На сьогодні створення інтернет-магазину – це логічний і закономірний крок будь-якого підприємця, який вирішив розширити аудиторію своїх клієнтів і збільшити свої доходи.

Веб-студія Wonder Web відмінно розуміє значення якісних інтернет-майданчиків для торгівлі і при розробці інтернет-магазину може запропонувати вам найбільш просунуті концепції дизайну і його просування в мережі.

Розробка інтернет-магазину

Якщо ви вирішили замовити інтернет-магазин, ми допоможемо вам реалізувати найскладніші проєкти з десятками розділів і категорій. Однак слід пам’ятати, що для успіху перед початком створення, вам потрібно провести попередню роботу.

  • вибрати цільові аудиторії та ніші.
  • визначитися зі структурою інтернет-магазину.
  • вибрати систему платежів і доставки.
  • етапи створення інтернет-магазину

Після того як ми це зробили, можна починати створювати інтернет-магазин під ключ. Сам процес розробки та запуску складається з декількох етапів, кожен з яких по-своєму важливий і вимагає особливої ​​уваги.

Унікальний адаптивний дизайн сайту

Коли ми створюємо інтернет-магазин, в першу чергу слід подбати про привабливий та унікальний дизайн. Фахівці Wonder Web допоможуть вам вибрати відповідний макет або намалюють його для вас з нуля і забезпечать правильну роботу на всіх платформах.

Система управління сайтом CMS

Наступним кроком при створенні сайту магазину буде вибір CMS. Залежно від того – чи будете ви самі управляти магазином чи ні і вимог функціоналу, можна вибрати просту систему (WordPress) або більш складну (Opencart).

Кросбраузерність

Цей етап дозволяє при розробці інтернет-магазинів адаптувати їх до правильного показу в будь-яких браузерах – як на стаціонарних комп’ютерах, так і мобільних версіях.

Тестування

При створенні інтернет-магазинів в Одесі, наша компанія дотримується найсуворіших стандартів верстки і після завершення розробки завжди проводить альфа і бета-тестування вашого проєкту.

Популярний функціонал інтернет-магазину

До нього відносяться плагіни й розширення, які дозволяють користувачам краще орієнтуватися в ваших продуктах. Це може бути галерея, фільтри параметрів або фрейми, в яких показуються супутні товари.

Для того, щоб дізнатися, скільки коштує інтернет-магазин, перш за все, вам потрібно визначитися з технічними вимогами до проєкту. Ціна залежить від складності вибраного функціоналу, дизайну та інтеграції сторонніх плагінів. Більшість проектів розраховуються індивідуально, і в вартості враховуються всі фактори і параметри.

Інтернет-магазин від Wonder Web

Наша команда використовує комплексний підхід при створенні ІМ і гарантує створення унікального дизайну магазину для залучення трафіку і збільшення ваших продажів.

Ви можете замовити розробку інтернет-магазину, звернувшись до менеджерів студії Wonder Web. Наші фахівці розрахують необхідний бюджет і запропонують формат ресурсу, який якнайкраще відповідатиме всім вашим вимогам.