Wonder Web
leave
a request
menu
UA EN RU
Адаптивний лендінг через 15 днів

Landing page

Значення якісного лендінг пейдж важко переоцінити, особливо якщо мова йде про виведення на ринок нового бренду або продукту. Все більше і більше користувачів визнають, що створюють єдиний сайт з добре структурованою інформацією – це найкраща форма швидкого просування компанії в інтернеті.

У веб-студії Wonder Web створення лендінг пейдж є одним з пріоритетних напрямків, тому як він особливо затребуваний підприємцями. А наш скрупульозний підхід при організації контенту, дозволить вам отримати відмінну юзабіліті і легко реалізувати нові ліди зі сторінки.

Адаптивний лендінг через 15 днів, що продає

Якщо ви хочете створити Landing Page для швидкого збільшення продажів, слід приділити увагу кільком технічним нюансам.

В першу чергу – це розробка концепції та постановка завдань для ресурсу. Далі слід опрацювання макету і функціоналу landing page на замовлення, який повинен бути не тільки привабливим, але і працювати на всіх платформах. Після цього йдуть такі речі як дизайн, верстка, наповнення контентом, сео-оптимізація та впровадження функцій для підвищення залученості потенційних клієнтів.

У підсумку ви отримаєте повноцінний Landing-сайт за два тижні, який вже буде готовий приносити вам дохід.

Основні етапи створення Landing page

Визначення завдань

Фахівці Wonder Web допоможуть вам чітко окреслити результати, які слід очікувати від розробки Landing. Це стосується як технічних моментів написання та адміністрування, так і визначення шляхів подальшого розвитку проєкту, очікуваного навантаження від відвідувачів і періодів оновлення.

Аналіз ніші, конкурентів

Для будь-якої лендінг сторінки аналіз її конкурентів також важливий, як і для інших типів сайтів. Також потрібно визначити бізнес-нішу і цільову аудиторію, з якою буде працювати ваш проєкт.

Складання технічного завдання

Якщо ви не сильні в IT, наші менеджери допоможуть вам у складанні плану вимог до Landing Page. Це стосується як його зовнішнього вигляду, так і функціоналу та підключення сторонніх плагінів і розширень.

Прототипування

Третій етап полягає в розробці та наданні дизайн-макету. Ви легко зможете зрозуміти – як буде виглядати ваш ресурс, і як будуть переміщатися по ньому ваші відвідувачі.

Дизайн і верстка

Після узгодження макету, розробники Wonder Web створять повноцінний Landing Page і, за вашим бажанням, вивісять його на хостинг. У процесі ви можете підкоригувати нюанси дизайну, створення СЯ та розміщення контенту.

Доопрацювання та створення нових функцій для залучення

Фінальна частина розробки landing page полягає в оптимізації та підвищення його привабливості для відвідувачів. Наприклад, ви можете замовити в нашій компанії додатковий аудіо та відео супровід, особливі галереї, акції лічильники та інший додатковий функціонал.

Переваги Landing Page для вашого бізнесу

Якщо ви вирішили, замовити Landing Page, ви відразу ж отримаєте незаперечні переваги для вашого бізнесу. Ось тільки деякі з них:

  • збільшення продажів товарів;
  • збір бази даних аудиторії сайту;
  • анонс нового продуктів;
  • швидке впровадження акцій і розпродажів;
  • просування стартапу.

Замовити Landing Page в веб-студії Wonder Web

Ви можете замовити розробку Landing Page, звернувшись до менеджерів студії Wonder Web. Наші фахівці розрахують необхідний бюджет і запропонують формат ресурсу, який якнайкраще відповідатиме всім вашим вимогам.