Wonder Web
leave
a request
menu
UA EN RU
залучення нових клієнтів і партнерів

Корпоративний сайт

Якісний корпоративний сайт з трендовим дизайном і хорошим юзабіліті зараз необхідний будь-якій солідній організації. Для неї він навіть важливіший, ніж шикарний офіс, тому що дозволяє уявити обличчя компанії по всьому світу.

Веб-студія Wonder Web як ніхто розуміє значення цієї концепції для клієнтів і при створенні корпоративних і інформаційних сайтів використовує найбільш просунуті методи організації контенту і його просування в мережі.

Створення корпоративного сайту

Якщо ваша компанія вирішила замовити корпоративний сайт, вона відразу ж отримає відчутні переваги. І поліпшення позиціонування вашого бренду – тільки одне з них.

Розробка веб сайту компанії має цілий список плюсів:

  • залучення нових клієнтів і партнерів;
  • комунікація з існуючими клієнтами;
  • публікація новин компанії, акцій та конкурсів;
  • ведення облікових записів своїх клієнтів на сайті;
  • можливість комунікації співробітників всередині компанії.

Розробка корпоративного сайту

Перш за все, створення сайту компанії починається з визначення цілей і завдань проєкту. Фахівці Wonder Web допоможуть вам вибрати відповідний формат ресурсу і подбають про його наповненні текстовим контентом і фотографіями.

Якщо ж ваш сайт поєднує функції корпоративного сайту, каталогу та інтернет-магазину, ми забезпечимо його просування в мережі і допоможемо вам отримати нові ліди.

Успішний корпоративний сайт з веб-студії Wonder Web

Завдяки великому досвіду нашого колективу, розробка корпоративних сайтів у Wonder Web має характерні переваги.

Ефективний дизайн

При виготовленні корпоративного сайту ми застосовуємо найбільш передові концепції оформлення. Наші дизайнери зроблять ресурс, використовуючи власні напрацювання готових тим і шаблонів – або створять на вашу вимогу дизайн з нуля.

Зручна CMS

При розробці корпоративного сайту, ми забезпечимо його управління кращими CMS, такими як OpenCart, WordPress або 1С-Бітрікс.

Стабільність і безперебійність роботи

Якість коду в ресурсі – одна з найважливіших складових. Наші програмісти і тестувальники використовують в роботі тільки перевірені патерни, а по її завершенню до дрібниць тестують готовий продукт.

Відповідність потребам ЦА

Залежно від ваших побажань, Wonder Web підготує ресурс для візитів тієї чи іншої цільової аудиторії і допоможе вам охопити її якнайкраще.

Регулярне оновлення контенту

Правильне адміністрування – запорука майбутнього розвитку корпоративного сайту. Ми забезпечимо вам створення актуального контенту і регулярне оновлення всіх розділів і категорій ресурсу.

Активність і просування

Щоб ваш корпоративний сайт побачило якомога більше користувачів, його потрібно просувати в інтернеті. Наші маркетологи проведуть аналіз ваших вимог і запропонують найкращі стратегії для просування вашого сайту статтями, посиланнями або контекстною рекламою.

Замовити корпоративний сайт у Wonder Web

Ви можете замовити розробку корпоративного сайту, звернувшись до менеджерів студії Wonder Web. Наші фахівці порекомендують відповідну структуру і запропонують формат ресурсу, який якнайкраще відповідатиме всім вашим вимогам.