Wonder Web
leave
a request
menu
UA EN RU
аналіз сайту будь-якої складності

Комплексний аудит сайту

SEO-фахівці та тестувальники веб-студії Wonder Web допоможуть вам провести аналіз сайту будь-якої складності, складуть розгорнутий звіт про стан і порекомендують заходи щодо поліпшення юзабіліті ресурсу і його видимості в пошукових системах.

У міру розвитку і просування в інтернеті, будь-який ресурс накопичує контент, а разом з ним накопичуються і помилки. Комплексний аудит сайту дозволить вам проконтролювати якість всіх сторінок, оптимізувати їх і, в кінцевому підсумку, вивести ваш проєкт на абсолютно новий рівень розвитку.

аудит сайта

Як зрозуміти, що вам потрібен аудит сайту

Головними ознаками того, що вам потрібно технічний аналіз сайту і сео-аудит є повільне завантаження сторінок, падіння ресурсу в топі видачі та зменшення числа відвідувачів.

Які завдання вирішує аудит сайту?

Згідно з перерахованими проблемами комплексний seo аудит сайту дозволяє встановити напрямок оптимізації та розвитку вашого проєкту. Це може бути додавання контенту, або нова рекламна кампанія.

Технічний же аудит сайту дасть поліпшення юзабіліті, дозволить прибрати помилки та збільшить час перебування на ресурсі ваших відвідувачів.

Переваги комплексного seo-аудиту

На відміну від розв’язання приватних проблем, комплексна оцінка сайту дасть можливість діяти на результат в різних напрямках.

Після його проведення фахівці Wonder Web допоможуть вам вибрати найбільш ефективні заходи з привернення нових користувачів і перетворення їх в потенційних клієнтів.

План проведення комплексного аудиту сайту

Всі заходи з оцінки ресурсу проводяться в певному порядку, що дозволяє спочатку розв’язувати технічні проблеми, а потім перейти до залучення нових відвідувачів.

Технічний аудит сайту

Включає перевірку сайту на помилки, аналіз коду, обсягу сторінок і фото, оцінку якості дизайнерських кольорів і стилів і безліч інших параметрів. Після його проведення можна збільшити швидкість завантаження й оптимізувати відображення всіх елементів в різних браузерах і на мобільних платформах.

SEO аудит сайту

Це аналіз внутрішньої та зовнішньої оптимізації сайту. Він допоможе вам визначити найкращі ключові слова і фрази, поліпшити семантичне ядро ​​і, застосувавши відповідні seo інструменти, залучити більшу цільову аудиторію.

Маркетинговий аудит сайту

Цей етап дозволить вам зрозуміти – наскільки добре ваш сайт продає товари або послуги. Він включає аналіз відповідностей УТП, перевірку роботи сервісів оплати та доставки, а також релевантність ваших пропозицій в Інтернеті.

Аудит юзабіліті сайту

Останній, але не менш важливий етап, дозволяє встановити, наскільки ваш ресурс зручний для користувачів. Така перевірка включає аналіз навігації, підказок – хлібних крихт, кількості переходів до мети та інших дій відвідувача при виборі і замовленні продукту.

Замовити комплексний аудит сайту в веб студії Wonder Web

Етапи комплексного аудиту сайту і ціна на нього залежать від складності вашого проєкту і поставлених завдань – насамперед, від обсягу коду в ресурсі, використовуваної CMS і кількості пропонованих продуктів.

Ви можете замовити комплексний аудит сайту, звернувшись до менеджерів студії Wonder Web. Наші фахівці розрахують необхідний бюджет і запропонують формат аудиту, який якнайкраще відповідатиме всім вашим бізнес-вимогам.