Wonder Web
leave
a request
menu
UA EN RU
повне і якісне семантичне ядро для вашого сайту

Збір семантичного ядра

У нинішніх реаліях жорсткої конкуренції, будь-який сайт для свого успішного розвитку вимагає збору семантичного ядра з контенту і правильної пошукової оптимізації, яка дозволяє просунути його в топ видачі пошукових систем.

Команда веб студії Wonder Web знає все про особливості якісного СЯ і пропонує вам професійний підбір семантичного ядра для будь-якого типу ресурсів – починаючи від великого каталогу і закінчуючи односторінковим лендінг-пейдж.

заказать сбор СЯ

Для чого сайту потрібно семантичне ядро?

Ось уже понад 20 років принципи ранжирування у видачі Гугл і Яндекс будуються насамперед на аналізі текстового контенту, а складання семантичного ядра – це основа, завдяки якій ваш сайт буде видно в пошуку.

Для ефективного просування сайту

Вдало структуроване ядро ​​в кілька разів полегшує просування сайту по пошуковим запитам – як високочастотним, там і низько і середньочастотним. Особливо це стосується ресурсів з невеликою кількістю контенту.

Для настройки контекстної реклами

В сервісах Яндекс і Гугл контексту налаштовується саме на основі СЯ. І саме від його якості та правильного підбору ключових слів залежить – перейдуть користувачі по оголошеннях чи ні.

Цілі та застосування семантичного ядра

Глобальні цілі підбору ключів і збору семантики можна об’єднати в наступні три пункти.

Залучення відвідувачів з органічного пошуку

Саме вони принесуть вам дохід – бо, відвідувачі заходять до вас на сайт, перебуваючи вже в пошуку продуктів з вжитими в СЯ ключовими словами, а це практично готові Ліди.

Відстеження і моніторинг пошукових запитів

Другим важливим моментом є аналіз ключових слів для сайту і пошук нових, бо користувачі інтернету постійно модернізують запити, і їх різноманітність безперервно зростає.

Збільшення видимості сайту в пошуку

На підставі перших двох пунктів, підвищується рейтинг видачі вашого сайту в результатах пошуку. Фахівці Wonder Web допоможуть вам вибрати саме ті ключові слова і створити таке ядро, яке якомога швидше підвищить цей рейтинг.

Етапи збору семантичного ядра

Процес збору семантичного ядра і ціна на нього залежить від обсягу роботи на всіх етапах впровадження.

Аналіз ніші та конкурентів

Він дасть вам поняття, на які запити орієнтуються користувачі, коли шукають аналогічні продукти і які слова використовують ваші конкуренти.

Підбір запитів

Цей тонкий момент – дуже важливо, щоб ваші запити добре вписувалися у сферу діяльності та при цьому їх застосовували користувачі.

Парсинг ключових фраз

Він дозволяє встановити частоту підібраних запитів, їх релевантність і те, наскільки добре і правильно вони включені в статті, опису та інший контент на вашому сайті.

Угруповання запитів

Або ж кластеризація – це розбиття ключових слів і фраз за певними ознаками. До них може ставитися частотність, регіони запитів або, наприклад, стать і вік користувачів.

Формування структури

Останнім етапом йде формування структури вашого ресурсу – саме на основі СЯ. В результаті пошукова оптимізація буде привабливішою для роботів, бо в назвах статей, розділів, категорій і підписів до фото будуть використовуватися потрібні фрази.

Замовити семантичне ядро ​​для свого сайту в веб студії Wonder Web

Ви можете замовити збір семантичного ядра, звернувшись до менеджерів студії Wonder Web. Наші фахівці розрахують необхідний бюджет і запропонують найкращі методи підбору запитів для ядра і формування структури сайту, які будуть відповідати всім вашим вимогам.