Wonder Web
leave
a request
menu
UA EN RU
Логічна і зрозуміла структура для вашого сайту

Розробка структури сайту

Правильна структура сайту безпосередньо впливає на його якість, оцінку пошуковими системами та зручність для відвідувачів. Розробка структури сайту – процес, що має на увазі створення зв’язків між сторінками ресурсу. Структура розробляється на основі семантики з урахуванням даних, отриманих в ході аналізу певної ніші, і чинників, що впливають на поведінку користувачів і систем пошуку.

Після грамотно виконаних дій по розробці структури web сайту клієнту надається:

 • готова таблиця з ієрархічною структурою сайту, в якій зібрані всі зв’язки сторінок ресурсу;
 • СЯ (семантичне ядро) і список рекомендованих назв сторінок майданчика;
 • розроблена URL структура – список URL-адрес, які містять ключові запити з семантичного ядра.

У процесі створення структури формується інформаційна база та узгоджується з замовником напрямок, в якому розвивається ресурс.

Такий підхід дозволяє виробити єдине бачення компанії-розробника і клієнта того, як буде в підсумку виглядати майбутній проєкт. В отриманій концепції повинні бути зібрані кращі рішення поставлених завдань – так можна досягти високих показників ефективності та залучити на майданчик максимально велику цільову авдиторію.

структура сайта

Які роботи включає розробка структури сайту

Розробка структури сайту включає комплекс робіт, що дозволяють отримати ресурс, який відповідає всім вимогам замовника, користувача і пошукових систем. Формуючи структуру майданчики, фахівці студії WonderWeb:

 • вивчають продукт, формують загальну стратегію;
 • створюють семантичне ядро;
 • збирають семантику в логічні групи – кластери;
 • розподіляють семантичне ядро ​​на посадочні сторінки;
 • розробляють логічну структуру, яка б пов’язала всі компоненти сайту.

Крім того, ви отримаєте від наших фахівців рекомендації, в яких розписані правила формування тегів, мета тегів, URL і створення посадочних сторінок.

Що ви отримаєте в результаті

Після виконання всіх робіт по розробці структури веб сайту клієнт отримує ресурс, на якому всі елементи логічно структуровані, максимально зручні та відповідають всім вимогам пошукових систем. На сайті створена оптимальна ієрархічна система з урахуванням СЯ, що включає розділи, підрозділи, картки товарів або сторінки серверів.

Якісна розробка структури сайту візитки, корпоративного сайту або інтернет-магазину веде до збільшення ЦА і зростання позицій в пошукових системах.

Переваги проєктування і розробки сайту

Професійне проєктування структури сайту має такі переваги:

 • клієнт отримує максимально ефективний сайт, який створений з урахуванням сучасних вимог пошукових систем і користувачів;
 • розробка структури сайту в процесі створення його прототипу економить час і гроші – легше створити структуру з нуля, ніж переробляти вже готову;
 • на основі грамотної інформаційної структури можна постійно розширювати ресурс без особливих вкладень і витрати часу на додаткові роботи.

Замовити розробку структури сайту в студії WonderWeb

Замовивши розробку структури сайту в студії WonderWeb, клієнт отримує якісно спроєктований ресурс, який згодом може вимагати тільки мінімальних доробок. Ціна створення структури формується з урахуванням завдань, побажань і вимог, які пред’являє замовник до майбутнього проєкт.