Wonder Web
leave
a request
menu
UA EN RU
Якісне seo просування інтернет магазину

Просування інтернет-магазину

За останні 10 років E-commerce проєкти придбали надзвичайну популярність, як у приватних підприємців, так і у великих компаній. Це пов’язано з можливістю захопити більшу аудиторію клієнтури та розширити свій вплив навіть на географічно віддалені ринки.

Однак створення і розкрутка інтернет-магазину – це багатоетапний процес, який вимагає значного внеску коштів і часу. Довіряти його краще фахівцям, саме таким, яких може надати студія WonderWeb.

интернет-магазин

Комплексне просування інтернет-магазину

Перед тим, як замовити SEO-оптимізацію інтернет-магазину, вам слід познайомитися з основними етапами роботи і зрозуміти важливість кожного з них.

Аудит сайту

Цей етап в розкручуванні інтернет-сайту необхідний для оцінки стану “здоров’я” ресурсу і складання рекомендацій щодо його поліпшення та розвитку. Аудит дозволяє оцінити потенціал вже використовуваного контенту, а також знайти технічні помилки в коді та визначити рівень оптимізації.

Аналіз юзабіліті

Якісне seo просування інтернет-магазину, потребує і в хорошому досвіді користування. Його аналіз дозволяє визначити рівень залученості аудиторії, зручність загального користування ресурсом, час завантаження сторінок і час яке відвідувачі залишаються на ньому.

Хороше юзабіліті дуже важлива на другій стадії воронки продажів – саме від неї залежить, придивляться до вас користувачі уважніше або відразу ж покинуть сайт.

Збір семантичного ядра

СЯ безпосередньо впливає на загальну швидкість розвитку ресурсу і швидкість залучення нових відвідувачів. Воно повинно враховувати такі параметри як відповідність контенту потрібної вам галузі і темі, релевантність певним групам запитів – як по частоті, так і за соціодемографічного поділу – і відповідність навігації ресурсу.

Внутрішня оптимізація

Цей етап включає роботи, які спрямовані на оптимізацію внутрішніх сторінок. Тут враховуються вимоги і алгоритми пошукових машин, а також сам тип – наприклад, повний інтернет-магазин або каталог з функціями інтернет-магазину – вашого ресурсу.

Зовнішня оптимізація

Наступним етапом йде зовнішня оптимізація seo для інтернет-магазину. Замовити вам її слід тільки в самому кінці, так як сайт вже повинен бути готовий до збільшення кількості відвідувачів.

Вона не зачіпає код і сюди відноситься нарощування маси, підбір ресурсів для посилань і збільшення авторитету в соцмережах і блогах відповідними постами з нативним або інфлюєнсним контентом, краудмаркетингом.

Переваги роботи з WonderWeb

Почавши співпрацю зі студією WonderWeb з просування інтернет-магазину, ви миттєво оціните всі плюси її унікального досвіду розробки.

Нами успішно реалізовані понад 500 проєктів у сфері E-commerce та отримані сотні позитивних відгуків від замовників як державному, так і в приватному секторі.

Завдяки величезному обсягу виконаних робіт ми можемо вам запропонувати не тільки типові рішення, але і допомогти впровадити власні ідеї щодо цільової розкрутки вашого проєкту.

Замовити SEO-оптимізацію інтернет-магазину

Ви можете замовити професійну оптимізацію інтернет-магазину, звернувшись до менеджерів компанії WonderWeb. Наші фахівці підберуть найбільш підходящі вашому бізнесу методи та допоможуть вам отримати нові ліди та нових клієнтів.

Перед замовленням слід врахувати, що розкрутка інтернет-магазину і ціна на неї залежать як від обсягу ресурсу в сторінках, так і від і типу CMS, а також від кількості та якості зовнішньої посилальної маси, яку ви хочете отримати.