Wonder Web
leave
a request
menu
UA EN RU
Ефективна зовнішня оптимізація сайту

Link Building

Серед всіх видів просування в інтернеті, просування сайту посиланнями може дати найбільш вражаючі результати. Такий тип розкрутки не тільки привертає увагу пошукових роботів, але і збільшує авторитет ресурсу у звичайних користувачів, які можуть стати вашими постійними клієнтами.

Фахівці веб-студії Wonder Web чудово розуміють значення зовнішнього seo просування для розвитку сайту та пропонують тільки перевірених партнерів і кращі біржі для обміну масою посилань

.

linkbuilding

Для кого підходить лінкбілдінг?

В першу чергу таке просування корисно для ресурсів з невеликою кількістю контенту. Наприклад, якщо у вас інтернет-магазин, де є всього лише опису товарів і категорій, якісні посилання на сайт швидко допоможуть підняти його в топі видачі.

Ще один плюс полягає в позитивному позиціонуванні ресурсу для пошукових систем. Якщо ви займаєте галузь з підвищеною конкуренцією, просування сайту природними посиланнями – це надійний спосіб привернути увагу пошукових роботів і виділитися серед схожих ресурсів.

Що охоплює лінкбілдінг?

Відповідні природні посилання для просування сайту отримати не просто. Процес лінкбілдінгу включає як покупку посилань на біржах, так приміщення їх в гостьові статті та відгуки на ресурсах, пошук сайтів-партнерів і обмін з ними масою ссилок, а також розробку інфографіки або платне включення в скрипти коду шаблонів

.

ссылочный профиль

Критерії аналізу сайтів-донорів

Якщо ви хочете замовити зворотні посилання на сайт, перш за все, слід приділити увагу сайтам-донорам. Фахівці Wonder Web допоможуть вам вибрати відповідні ресурси, провівши багатопараметричний аналіз вашого проєкту. Головними є такі критерії:

Трафік і аудиторія

Включає показник кількості відвідувачів і їх склад, а також оцінку динаміки – співвідношення органічного, прямого і соціального трафіку.

Заспаменості

Включає показник якості текстового контенту на ресурсі.

Релевантність тематики

Показує, наскільки сайт-донор відповідає вашій сфері бізнесу.

Регіональність

Враховує місце розташування сайту-донора, яке важливо для підвищення вашої позиції в регіоні.

Авторитетність

Враховує важливість і значення сайту-донора для пошукових систем і користувачів. Сюди входить і кількість посилань на цей сайт від інших ресурсів.

Активність на сайті

Враховує поведінку відвідувачів на сайті-донорі, включаючи час перебування і кількість переходів

.

обратные ссылки на сайт

Переваги лінкбілдінгу в Wonder Web

Відділ лінкбілднгу Wonder Web має досвід просування посиланнями понад 500 проєктів і за час роботи створив величезну базу сайтів-донорів, якими ви можете скористатися. Крім цього, ми гарантуємо вашому проєкту успішне зовнішнє seo просування на форумах, соцмережах і профільних посилальних біржах як в російськомовному, так в західних сегментах інтернету.

Замовити лінкбілдінг у вебстудії Wonder Web

Ви можете замовити професійний лінкбілдінг, звернувшись до менеджерів студії Wonder Web. Наші фахівці розрахують необхідний бюджет і запропонують формат, який якнайкраще відповідатиме всім вашим вимогам.