Wonder Web
leave
a request
menu
UA EN RU
замовити якісний краудмаркетінг

Крауд-маркетинг

Сучасне просування сайту в інтернеті є поєднанням відразу кількох методів і технологій, серед яких краудмаркетінг, або ненав’язливе просування, починає грати все більшу і більшу роль.

Фахівці вебстудії Wonder Web чудово розуміє всю важливість просування крауд ​​посиланнями для будь-якого типу бізнес-ресурсів та пропонує клієнтам тільки перевірені схеми роботи з форумами та соціальними мережами.

Що таке крауд-маркетинг?

Поняття крауд-маркетинг з’явилося всього п’ять років тому. Воно позначає нативні (природні) посилання на різних ресурсах. Такі посилання зазвичай вставляються в відгуки, огляди та аналітичні статті, що покращує їх сприйняття цільовою аудиторією і підвищує авторитет.

Зараз купить крауд ​​посилання нескладно, але розробити з їх допомогою успішну стратегію просування вашого сайту можуть тільки фахівці.

Які завдання вирішує крауд-маркетинг?

Незалежно від того, пропонуєте ви товари, послуги або продвигайте бренд, вам може стати в пригоді крауд ​​маркетинг і замовити нативні посилання або статті – це хороший хід для розвитку проєкту. Ось які завдання ви можете вирішити.

Збільшення посилального профілю сайту

Як і лінкбілдінг, крауд ​​відгуки збільшують кількість посилань, а це позитивно впливає на видачу в пошукових системах. Особливо якщо вони розташовані на авторитетних тематичних ресурсах.

Збільшення трафіку

Нативні посилання в статтях особливо добре залучають нових відвідувачів. Крім того, вони відразу ж формують лояльність до вашого ресурсу.

Зростання впізнаваності бренду, іміджу, репутації

Успішне позиціонування – це головне завдання будь-якого підприємця. Контент, Який супроводжує крауд ​​маркетинг і зовнішні посилання, дуже швидко сформує позитивне уявлення про вашу компанію.

Конверсія

Як наслідок усього перерахованого, на вашому ресурсі зросте конверсія – ви отримаєте нові ліди, які вже практично будуть теплими клієнтами вашого бізнесу.

Кому підійде краудмаркетінг?

Правильним рішенням замовити крауд ​​маркетинг буде для середнього та великого бізнесу. Однак в окремих  сферах – таких, як онлайн-торгівля, надання послуг або консалтинг, він підійде і для окремих приватних підприємців.

Цей тип просування можна використовувати як в односторінкових сайтах-лендінгах, так і у великих проєктах, таких як каталоги, корпоративні сайти або інтернет-магазини.

Краудмаркетінг для SEO

Однією з особливостей crowd marketing є його вдале поєднання з одночасним сео-просування ресурсу в інтернеті. Фахівці Wonder Web допоможуть вам вибрати відповідні майданчики для статей, оптимізують їх, і відразу ж структурують оригінальний контент на вашому сайті під потрібні пошукові запити.

Замовити краудмаркетінг у вебстудії Wonder Web

Ви можете замовити якісний краудмаркетінг, Звернувшись до менеджерів студії Wonder Web. Наші фахівці розрахують необхідний бюджет кампанії та запропонують ресурси для розміщення посилань, які якнайкраще відповідатиме всім вашим вимогам.