Wonder Web
leave
a request
menu
UA EN RU
Точна і швидка доставка вашого меседжу цільової аудиторії

Контекстна реклама в Яндекс.Директ

Ось уже майже 15 років компанія Яндекс є лідером російськомовного сегмента інтернету, а її сервісами користується понад 250 мільйонів осіб. І багато хто з них могли б стати вашим клієнтами, завдяки системі ведення контекстної реклами в Яндекс директ.

Веб-студія Wonder Web пропонує вам оцінити всі плюси просування сайту в яндекс директ – починаючи від підвищення впізнаваності бренду в мережі та закінчуючи захопленням нових ринків і залучення нової ЦА для ваших товарів і послуг.

Що таке контекстна реклама Яндекс.Директ?

Веб просування яндекс директ є одним з кращих методів залучення нових клієнтів і збільшення доходів від продажів і надання послуг в мережі. Воно являє собою поширення оголошень у видачі пошукової системи Яндекс і на сторонніх сайтах з відповідною аудиторією і тематикою.

При налаштуванні яндекс директив, фахівці Wonder Web допоможуть вам вибрати найбільш успішну стратегію показу реклами, яка забезпечить швидкий приплив зацікавлених користувачів на ваш сайт або збільшить кількість дзвінків у компанію.

Етапи налаштування контекстної реклами в Яндекс Директ

Правильна настройка і ведення яндекс директ складається з декількох етапів, кожен з яких по-своєму важливий.

Збір комерційної семантики

Це вичленення ключових слів і фраз, які відносяться до вашої сфері бізнесу, і набирають користувачі в пошукових системах. На їх підставі фахівці Wonder Web можуть підготувати список ресурсів, на яких і будуть показуватися оголошення.

Прорахунок бюджету

Залежно від рівня ваших завдань контекстна реклама яндекс і ціна на неї можуть зажадати невеликого або вельми солідного бюджету. Бюджет кампанії залежить від окремої вартості за клік по оголошенню або його показ на певному сайті вашої тематики.

Створення рекламної кампанії

На підставі перших двох пунктів в менеджері Яндекс.Директ запускається кампанія певного типу. Наприклад, це може бути трансляція контекстної реклами в Яндекс сервісах, банер в основний пошуковій видачі або реклама в мобільних додатках.

Складання тексту оголошень на основі КС

Текст і фон оголошень – це найважливіший аттрактивностью елемент в рекламі в Яндексі. Саме на нього орієнтуються сервіси при визначенні показів, а користувачі при виборі – прочитати та перейти – чи ні.

Запуск реклами

Після того як наші маркетологи та дизайнери створять відповідні оголошення, можна запускати контекстну рекламу в Яндексі директ. Вона почне працювати вже на наступний день і стане приносити нові доходи вашого бізнесу.

Моніторинг переходів по контекстній рекламі

При кампанії можна вибрати частоту показів і вартість кліка. Після певного періоду – двох тижнів або місяця, слід провести моніторинг ефективності ведення яндекс директив і затвердити або змінити цю кількість.

Зміна частоти показів і вартості кліка по оголошенню

Залежно від того, які цілі переслідує ваша контекстна реклама в yandex, кількість показів може бути зовсім невеликим, наприклад, 5-10 в день – або навпаки досить значним в 1000 разів, наприклад, при впровадженні нового продукту.

За результатами оцінки ефективності його можна збільшити або зменшити, а також змінити ціну за клік для показу в більш привабливих місцях.

Переваги контекстної реклами в Яндекс.Директ

Є 3 основних переваги реклами в Яндексі.Директ:

  • точна і швидка доставка вашого меседжу цільової аудиторії;
  • високий рівень залучення нових зацікавлених клієнтів;
  • найвищий показник витрат ефективності в веб-рекламі.

Вартість контекстної реклами Яндекс.Директ у веб студії Wonder Web

Якщо ви вирішили замовити контекстну рекламу Яндекс Директ, маркетологи Wonder Web складуть план витрат по кампанії на місяць або на цілий рік. Також вони гарантують, що всі кошти будуть витрачені відповідно до поставлених вами завдань, а сама вартість кампанії буде залежати від типу оголошень і їх кількості.

Замовити контекстну рекламу Яндекс у Wonder Web

Ви можете замовити кампанію по контекстній рекламі в Яндекс.Директ, звернувшись до менеджерів студії Wonder Web. Наші фахівці розрахують необхідний бюджет кампанії та запропонують формат, який якнайкраще відповідатиме вимогам вашої бізнес-сфери.