Wonder Web
leave
a request
menu
UA EN RU
Google Shopping для просування свого бізнесу

Торгова реклама Google Shopping

На початку 2018 р. прихід на український ринок служби Google Merchant Center дозволив підприємцям використовувати абсолютно новий тип оголошень – Google Shopping для просування свого бізнесу.

Можливість розмістити рекламу в Гугл покупки стала потужним інструментом просування, як для дрібних фірм, так і для великих корпорацій.

Однак настройка Merchant Center є досить складною процедурою, не кажучи вже про створення відповідного дизайну і формату. Тут краще не сподіватися на керівництво, а використовувати допомогу фахівців, які зможуть для вас налаштувати обліковий запис і торгові компанії в гугл покупках.

Google Shopping в Україні

Товарна реклама в сервісі google покупки – це особливий вид банерів, який формується з фида і показується у видачі та КМС Гугла. Зазвичай фид включає фото, ціну і посилання на сайт, проте в окремих випадках можна застосувати опис або мікро-УТП позиції.

Переваги товарних оголошень

Використання Google Shopping в Україні дозволяє покрити величезний асортимент схожих товарів і одночасно красиво оформити рекламні оголошення. При цьому інформація про продукти завжди виявиться актуальною, так як формується безпосередньо з пропозиції на ресурсі.

Налаштування Google Shopping

Професійна настройка Google Shopping від WonderWeb включає в себе всі головні вимоги сервісу, і по підсумковій ефективності може навіть перевершити інші види просування.

Що входить в налаштування?

  • створення облікового запису;
  • аналіз і доповнення техзавдання на формування фіда;
  • адаптація вашого поточного сайту під роботу товарної реклами;
  • перевірка відповідності вимог сервісу та формату техзавдання;
  • налаштування зв’язку GMCenter і сервісу Google AdWords;
  • розробка рекламних оголошень і ведення торгової кампанії.

Налаштування Google Shopping займає від 7 до 15 робочих днів, в залежності від обсягу фідів і необхідного виду оголошень.

Замовити настройку товарних оголошень в Google Shopping

Ціна настройки торгових кампаній

Середня ціна настройки у 2020 році коливається від 9000 гривень за комплекс послуг. У нього входить як настройка облікового запису, так і робота програміста по адаптації вашого ресурсу до вимог GMCenter і розробка банера.

Вартість ведення торгових кампаній

Після того як ви вирішили розмістити рекламу в гугл покупки, середня ціна на місячне ведення кампанії складе від 6000 грн. Вона залежить від обсягу робіт, кількості оголошень і вимог щодо внесення регулярних коректив.

Ви можете замовити актуальну настройку товарних оголошень в Google Shopping, звернувшись до менеджерів компанії WonderWeb. Фахівці нашої команди підберуть найбільш відповідний вашому бізнесу бюджет і формат оголошень і допоможуть йому вийти на новий рівень.