Wonder Web
leave
a request
menu
UA EN RU
Повернути користувачів на свій сайт просто!

Ремаркетінг Google Adwords

В останні роки ремаркетинг стає все більш важливий, тому що дозволяє повернути відвідувачів в систему товарооборту компанії. Це стосується практично будь-якої галузі послуг і товарів і частково скорочує витрати на загальне просування.

Якщо ви хочете замовити ремаркетинг, вам слід знати його основні принципи та особливості роботи. Також слід пам’ятати, що робота з ним вимагає досвіду і тут краще звернутися за допомогою. Веб-студія WonderWeb грамотно налаштує ремаркетинг в Google Adwords з урахуванням всіх завдань і цілей проєкту.

Як працює ремаркетинг

Система ремаркетингу від Google Adwords дозволяє відстежувати динаміку відвідувачів на вашому сайті та “наздоганяти” їх за допомогою нагадувань і додаткової реклами у видачі, яка показується на підставі їх попередніх дій.

Якщо, наприклад, відвідувач зайшов на ваш сайт з продажу мобільних телефонів, але нічого не купив, сервіс remarketing direkt дозволить його в майбутньому підштовхнути до покупки. Це відбувається шляхом показу рекламних банерів на аналогічних ресурсах з вашою пропозицією

Які проблеми вирішує ремаркетинг?

Головна мета ремаркетингу в Google Ads – це нагадування. Існує безліч товарів або послуг, рішення про придбання яких приймається користувачем впродовж тривалого часу.

Правильно використовуючи ремаркетинг Adwords, ви можете вплинути на це рішення, і як результат повернути своєму бізнесу клієнтів, які з тих чи інших причин не скористалися жодним з ваших пропозицій.

Види ремаркетингу та їх переваги

Існує 5 основних видів контекстної реклами в ремаркетингу, кожен з яких має свої переваги.

Google Adwords Remarketing

Це так званий «пошукової» тип. Він використовується для людей, які переходили по посиланнях на ресурси в результаті видачі.

За списками електронних адрес

Цей вид націлений на власників пошти Gmail, сервісів ГуглПлей, Ютуб і подібних. Він дуже зручний для регулярних нагадувань.

Ремаркетинг динамічний

Цей вид використовує алгоритм минулих покупок і інтересів користувача. Найбільш вдало його застосування для збільшення цільової аудиторії вашого бізнесу.

Відеоремаркетинг

Цей тип ремаркетингу найчастіше застосовується в сервісі Ютуб. У роликах використовуються спеціальні вставки, які рекламують товар, використовуючи алгоритми динамічного маркетингу.

Медійна мережа (КМС)

Це окрема система показу банерів, яку створив Гулг на підставі рекламних місць на певних ресурсах. У неї входять мільйони сайтів, а охоплення аудиторії досягає 95% населення земної кулі. Тут найбільш ефективним способом отримання клієнтів є візуальна графічна реклама.

Замовити ремаркетинг Google Adwords, Яндекс, Facebook в веб студії WonderWeb

Ви можете замовити професійну настройку ремаркетингу Adwords у 2020 році, звернувшись до менеджерів компанії WonderWeb. Наші фахівці підберуть найбільш підходящі вашому бізнесу види ремаркетингу і допоможуть вам отримати нові ліди та нових клієнтів.