Wonder Web
leave
a request
menu
UA EN RU
замовити професійну настройку контекстної реклами в Google

Контекстна реклама Google Ads

Сьогодні компанія Гугл є лідером по оцінці та ранжирування сайтів в інтернеті, а модель контекстної реклами google adwords – це один з найефективніших способів залучення нових клієнтів для будь-якого бізнесу.

Веб-студія Wonder Web пропонує вам оцінити всі переваги рекламної кампанії в google adwords – починаючи від підвищення впізнаваності бренду в мережі та закінчуючи залученням нової цільової аудиторії для ваших товарів і послуг.

Що таке контекстна реклама Google AdWords (Google Ads)?

Зараз контекстна реклама google adwords є оголошення різного типу і формату, які можна вивішувати як у видачі пошуку Гугл, так і в його спеціалізованих сервісах, таких як Ютуб, Гуглплей.

Фахівці Wonder Web допоможуть вам вибрати формат оголошень, найбільш підходящий для вашої сфери бізнесу і зроблять тонке налаштування google ads відповідно до поставлених завдань.

Переваги контекстної реклами в Google Ads

Як для малих приватних підприємців, так і для цілих корпорацій, контекстна реклама в гуглі володіє загальними перевагами.

Запуск по ключових словах

Всі окремі оголошення будуються на основі ключових слів. Вони допомагають показувати їх саме тим користувачам, які найчастіше цікавляться даною тематикою.

Ретельний підбір мінус-слів

Це слова, за якими виключається показ контекстної реклами google. Особливо це важливо, якщо ви просуваєте вузьку тематику, працюєте з обмеженою аудиторією або займаєтеся продажами в одному або двох сегментах ринку.

Доопрацювання або створення посадочних сторінок

Якщо ваш сайт не заточений під рекламу гугл АдВордса, наші контекстологіі і сео-фахівці підготують і поліпшать його посадочні сторінки. Це дозволить вам отримати більше клієнтів і збільшить конверсію від їхніх візитів.

Зниження вартості кліка

Для великої кампанії кількість кліків може досягати десятків тисяч, а тому дуже важливо приділити увагу зниженню їх відносної вартості. Для цього ми використовуємо такі методи як підвищення помітності оголошень, оптимізацію мінус-слів або вузьку регіональну, або демографічну настройку.

Вартість контекстної реклами Google Adwords

Якщо ви хочете знати, скільки коштує контекстна реклама google, перш за все, вам потрібно визначитися з типом оголошень, місцем і частотою їх показу.

Однак, слід враховувати, що чим більше ви витратите – тим більше отримаєте, так як на сьогоднішній google adwords реклама є найефективнішим методом отримання нових лидів для будь-якого виду бізнесу.

Чому варто звернутися за послугами в веб-студію Wonder Web?

Ви можете замовити професійну настройку контекстної реклами в Гугл АдВордса, звернувшись до менеджерів студії Wonder Web. Наші фахівці розрахують необхідний бюджет кампанії та запропонують формат, який якнайкраще відповідатиме вимогам вашої бізнес-сфери.