Wonder Web
leave
a request
menu
UA EN RU
Послуги з налаштування та ведення контекстної реклами

Налаштування контекстної реклами

У період з 2010 по 2020 роки професійна настройка контекстної реклами перетворилася в цілу галузь інтернет просування ресурсів. Цей вид маркетингу зайняв лідируючу позицію в інтернеті, як для ресурсів онлайн-торгівлі, так і для сайтів, що пропонують різні послуги споживачам.

Маркетологи веб-студії Wonder Web розробили унікальні стратегії підвищення відвідуваності за допомогою тонкої настройки контекстної реклами на сайті та пропонують вашому бізнесу отримати нових клієнтів за допомогою самого популярного способу просування в мережі.

Навіщо контекстна реклама вашого бізнесу?

Успішному бізнесменові мало мати трендовий сайт – дохід можна отримувати як з нього, так і з інших ресурсів і навіть просто результатів в пошуку. Тому правильна настройка контекстної реклами на сайті може послужити додатковим джерелом відвідувачів і, як наслідок, додасть вам клієнтів і підвищить продажі.

Тонка настройка контекстної реклами в Одесі – або інших містах дозволить вам отримати ліди з абсолютно нової цільової аудиторії, а крім того, поліпшить результати у видачі за рахунок зростання трафіку.

Переваги контекстної реклами

Основні переваги замовлення контекстної реклами для вашого бізнесу слідують з встановлених завдань по залученню відвідувачів. Вони зводяться до наступних напрямком, які можуть серйозно просунути вашу діяльність в інтернеті:

  • швидке залучення нових зацікавлених відвідувачів;
  • краще залучення цільової аудиторії;
  • захоплення нового сегмента ринку або сфери для бізнесу;
  • захоплення нових регіонів і сегментів аудиторії.

Скільки коштує контекстна реклама?

Якісна настройка контекстної реклами і ціни на неї залежить від вибору типу рекламного контента, виду оголошень, додаткового їх дизайну і, власне, розміру і тривалості рекламної кампанії.

Також вартість контекстної реклами визначається частотою показу оголошень і ціною за клік при переході користувачів, яка залежить від рівня сторонніх ресурсів, на яких вона буде транслюватися.

Що потрібно для налаштування?

Перш за все, перед тим, як замовити налаштування контекстної реклами потрібно визначитися з бюджетом і термінами дії оголошень. Фахівці Wonder Web допоможуть вам підібрати потрібний формат контенту, з того, що є на вашому сайті.

Також за бажанням вони створять привабливі дизайнерські оголошення, які забезпечать найвищий рівень конверсії відвідувачів.

Послуги з налаштування та ведення контекстної реклами в веб-студії Wonder Web

Ви можете замовити професійну настройку контекстної реклами в інтернеті, звернувшись до менеджерів студії Wonder Web. Наші фахівці розрахують необхідний бюджет рекламної кампанії та запропонують формат оголошень, який якнайкраще відповідатиме вимогам вашої бізнес-сфери.