Wonder Web
leave
a request
menu
UA EN RU
Швидка оцінка рекламної кампанії вашого бізнесу

Аудит контекстної реклами

Аудит контекстної реклами – комплекс дій, в ході яких аналізується якість і ефективність настройки рекламних кампаній. Аудит реклами в студії Wonder Web проводять компетентні фахівці, які спеціалізуються на комплексній аналітиці. Задача аудиту рекламних кампаній в Яндекс.Директ і Google Adwords – пошук недоробок в рекламі, складання докладного звіту і надання рекомендацій щодо виправлення ситуації.

Навіщо потрібен аудит рекламної кампанії

Аудит рекламної діяльності підприємства необхідний з наступних причин:

 • господар ресурсу провів самостійне налаштування рекламних кампаній без відповідної кваліфікації, тому потрібен аналіз її ефективності. В цьому випадку аудит рекламних кампаній Adwords і Яндекс.Директ обов’язковий;
 • настройка реклами була здійснена сторонніми фахівцями та необхідно дати оцінку рекламної компанії;
 • рекламою займається штатний співробітник – власник сайту хоче перевірити його роботу;
 • власнику ресурсу необхідні рекомендації про те, як поліпшити рекламу в інтернеті та оптимізувати її під цільову аудиторію.

Перед аудитом контекстної реклами Яндекс і Гугл проводиться узгодження всіх робіт з замовником для чіткого формулювання завдань майбутньої перевірки.

Етапи роботи

При проведенні аудиту рекламної кампанії в Яндекс Директ і Adwords фахівець:

 • ставить цілі згідно з технічним завданням;
 • аналізує наявні дані;
 • перевіряє настройки в рекламних кабінетах;
 • визначає оптимальну стратегію кампаній в пошукових системах.

Можна замовити базовий і детальний аудит рекламних кампаній. В ході базової перевірки виявляються грубі помилки, після виправлення яких варто провести детальний аудит.

Замовити аудит рекламної кампанії в веб студії Wonder Web

Замовлення аналітики рекламного аккаунта в веб студії Wonder Web має ряд переваг, а саме:

 • прозора робота. Компанія надає звіт за всіма видатками на аудит рекламної кампанії в Яндекс Директ і aAdwords.
 • планування. Фахівці успішно прогнозують результати аналітики.
 • кваліфікація. Співробітники студії володіють значним практичним досвідом аудиту контекстної реклами Google Adwords і Директ.
 • звітність. Замовник отримує зрозумілу і показову звітність, а також ряд рекомендацій з налагодження реклами.

Після аналізу рекламних кампаній в Директ і Adwords необхідно провести роботи по виправленню виявлених помилок, що практично завжди призводить до підвищення ефективності реклами. Послуга з аудиту рекламних кампаній Google і Яндекс дозволяє якісно налаштувати контекстну рекламу і продуктивно керувати нею.

Вартість аудиту рекламної компанії

Замовити аудит рекламної компанії за доступною вартості можна в веб студії Wonder Web. Ціна послуги залежить від обсягів майбутньої роботи та вимог замовника. Після завершення аналізу, клієнт отримує звіт про всі виявлені помилки, недоліки, упущення і ряд рекомендацій, які дозволять усунути недоліки та підвищити ефективність рекламних кампаній.